ריקודים למבוגרים זוכות וסולו

חוג ריקודים סלוניים למבוגרים

כמה פעמים עמדתם בצד כשכולם רוקדים ונהנים?
כמה פעמים נמנעתם מקשירת קשרים חברתיים עקב חוסר הביטחון על רחבת הריקודים?
יותר לא תשבו בצד במהלך אירוע חברתי כאשר כולם רוקדים, יותר לא תרגישו תחושות של חוסר ביטחון עצמי, חוסר נוחות וביישנות כאשר המוזיקה מתחילה.

הצטרפו עוד היום לקבוצת ריקודים סלוניים למבוגרים לריקודים סלוניים ולטינו אמריקאים בעפולה,  נוף הגליל, מגדל העמק

עם הניסיון, הידע והמוניטין של המורים והמאמנים, כל אחד ילמד כיצד לכבוש את רחבת הריקודים.  דרך שיטת לימוד ייחודית המאפשרת לכל אחד, בכל גיל להנות מהריקוד. גם אם חששתם שאתם חסרי חוש קצב וקואורדינציה נוכל לעבור את המשוכה הזו באמצעות הגישה לריקוד הדוגלת בהתקדמות לפי הקצב האישי שלכם. ללמוד לרקוד בכיף, להתקדם לפי היכולת האישית ובכך להבטיח שכל אחד יצליח ויהנה.

בריקודים סלוניים טמון המון כוח שיכול להיות קסום ומשנה אופי, יכול להפיח חיים בנשמה עייפה, יכול לשחרר את היצירתיות שנעולה בתוככם, לאחד דורות ותרבויות שונות, לתת השראה לרומנים חדשים או להצית רומנים ישנים, לעורר זיכרונות ישנים ולהפוך עצב לשמחה.

ברמה הפיזית ריקודים סלוניים יכולים גם לספק לכם אימון מצויין לגוף ולנפש:

 חיזוק העצמות והשרירים מבלי לפגוע במפרקים
 חיזוק שרירי הליבה
 שיפור ביציבה ושיווי המשקל
 הגדלת הכושר הגופני והגמישות
 הפחתת לחץ ומתח
 בניית ביטחון עצמי
 מספק הזדמנויות לפגוש אנשים
 הדיפת מחלות כמו סוכרת, לחץ דם גבוה ומחלות לב

מיועד לכל הרמות מגילאי 20 ועד 120.

שאלות ותשובות נפוצות

כיצד מתחילים?
להתחיל ללמוד לרקוד זה קל, הצעד הראשון הוא לתאם לעצמכם שיעור הדגמה ללא עלות עם אחד המורים המקצועיים שלנו. במהלך השיעור יאבחן המורה את רמתכם הנוכחית וימליץ על תכנית הלימוד המתאימה לכם.
האם באמת כל אחד יכול ללמוד לרקוד?
כן. ללמוד לרקוד זה קל כמו ללמוד ללכת. ברגע שאתם לומדים אצל מורה מנוסה בשיעור לריקודים סלוניים ולטיניים, אנו נלמד אותך אלמנטים פשוטים ובסיסיים עליהם מתבססים הצעדים. אין הגבלת גיל, התלמיד המבוגר ביותר שלנו הוא מעל 70, הצעירים ביותר הם לרוב בשנות העשרה.
כמה זמן לוקח ללמוד לרקוד?
אורך תכנית הלימוד תלוי במספר הריקודים שברצונכם ללמוד ועד איזה רמה ברצונכם להגיע. למרות זאת, אם תהיו מסוגלים לרקוד כבר לאחר שעור הריקוד הראשון שלכם.
מהי עלות השיעור?
עלות השיעור משתנה ותלויה במספר גורמים: כמה מקצועי ברצונך להיות?, איזה ריקודים ברצונך ללמוד?, מהו לוח הזמנים שלך?. השיעור הראשון ניתן חינם ללא כל התחיבות, לאחר שיעור זה, יתאים המורה תכנית לימוד ריקוד העונה על צרכיכם ויוכל לענות על כל שאלה שתהיה לכם ע"מ שתוכלו לבחור את האופציה המתאימה לכם ביותר.
האם אלמד את צעדי הריקודים העדכניים ביותר?
תוכלו ללמוד את הצעדים העדכניים והעכשיויים ביותר בכל אחד מריקודי החברה – סלסה, רוקנרול, סמבה, ממבו צ'ה צ'ה, מרנגה, רומבה, פוקס טרוט, טנגו וואלס ועוד רבים אחרים.
לאחר שאלמד לרקוד, האם עלי לחזור על מנת ללמוד צעדים ווריאציות חדשות?
אחרי שרוכשים בסיס טוב לריקוד, תוכלו לנתח, להבין וליישם את הצעדים החדשים לבדכם ללא כל קושי. אולם רבים התלמידים החוזרים לקחת שעורי ריקוד ולרקוד עם חבריהם לריקודים שרכשו.
מהן התועלות שאפיק מלימוד הריקודים הסלוניים?
ריקוד הינו אחד מהכישורים החברתיים הבולטים ביותר. לדעת לרקוד זהו נכס לכל החיים. זוהי השקעה בהנאה, יציבה, ביטחון, אישיות מגוונת וחברים חדשים. מעבר לזה, ריקוד מהווה פעילות גופנית מתונה, מספק הנאה ללא מאמץ. הוא פותח עולם חדש ונפלא של זוגיות, רומנטיקה ובילויים כל השנה. לעוד אינפורמציה ראו את הריקוד כדרך חיים.

חבילות מסלול בקבוצות למבוגרים לבחירה:

חבילה ל- שיעור בודד

תשלום חד פעמי בלבד
60 לכל מפגש יחידי
  • המחיר עבור שיעור בקבוצה

חבילה ל- 1 חודש

תשלום על כל החודש.
240
200 כמות המפגשים בחודש (4-5 מפגשים)
  • שיעורים קבוצתיים פעם בשבוע.
Popular

חבילה ל- 3 חודשים

תשלום מראש על כל ה- 3 החודשים רצופים.
720
540 כמות המפגשים בחודש (4-5 מפגשים)
  • שיעורים קבוצתיים פעם בשבוע.

שמור על הקשר!

כתובת:
רח' יהושע חנקין 42, עפולה

טלפונים:
054-3101029, 054-4227501

מייל שלנו:
info@dancekesem.com